صفحه اصلی | اخبار | تماس با ما

بایگانی

فروشگاه مارین

فهرست کاربر

فروشگاه اینترنتی

به کانال کشتی بپیوندید

تیم ملی کشتی آزاد

g.jpg

نظر سنجی

بهترین شیوه برای انتخاب ملی پوشان اعزامی به مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی و ..؟
 

ورود کاربراننظر سنجی

برای بالا بردن سطح فنی مسابقات قهرمانی کشور کدامیک از گزینه‌ها تاثیر مثبتی دارد؟
 
انتخاب رئیس سابق هیات مازندران بعنوان ناظر کشتی پایتخت پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط علی سوری   
سه شنبه ، 30 آبان 1391 ، 08:50

با تصمیم نژاد فلاح: نقی کلانتری بعنوان نماینده ویژه مدیرکل در امور کشتی تهران برگزیده شد

 

به گزارش سایت www.soori.ir

 

با کناره گیری دکتر علی اکبرنژاد سرپرست موقت هیات کشتی تهران، هیات پایتخت نیز در بلاتکلیفی قرار گرفت بر این اساس محمدحسین نژادفلاح، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برای برطرف ساختن مشکلات فعلی کشتی پایتخت، معاون ارشد خود را به عنوان نماینده ناظر وِیژه در امور کشتی معرفی کرد.

 

نقی کلانتری معاون اداری و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به عنوان نماینده ویژه مدیرکل در امور کشتی برگزیده شد.

 

باتوجه به اینکه در آستانه برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان به میزبانی خوزستان، بلاتکلیفی در انتخاب سرپرست هیئت کشتی استان تهران، مشکلات بسیاری را برای مربیان و کشتی‌گیران پایتخت برای اجرای برنامه‌های آماده‌سازی به‌وجود آورده، مدیرکل جدید ورزش و جوانان پایتخت با انتخاب و معرفی نماینده ویژه در امور کشتی، عزم جزم خود را برای کمک به ورزش اول به نمایش گذاشت.

 

نقی کلانتری از پیشکسوتان کشتی که چندین سال مسئولیت هدایت هیئت کشتی استان مازندران را برعهده داشته، برای کمک به کشتی استان تهران وارد گود شده تا در راه برطرف ساختن مشکلات مقابل برنامه‌های کشتی تهران یار و یاور دست اندرکاران کشتی پایتخت باشد.

 

همچنین اولین جلسه هم اندیشی مربیان سازنده کشتی فرنگی استان تهران عصر امروز (سه‌شنبه) برگزار می‌شود.

 

با توجه به اینکه مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان 2 هفته دیگر در اهواز برگزار می‌شود، مدیرکل ورزش و جوانان پایتخت به نماینده ویژه خود مأموریت داده تا در اولین اقدام زمینه هماهنگی و برطرف ساختن مشکلات پیش رو به منظور انتخاب تیم اعزامی را فراهم کند.

 

به همین منظور این جلسه با شرکت گروهی از مربیان کشتی فرنگی پایتخت نظیر حسن یوسفی افشار، محمد صلحی، ناصر نوربخش، بهروز حضرتی‌پور، ماشاءالله عرب، حسین نژادمقدم، مجید جهاندیده، محمد شربیانی، مهدی شربیانی، خسرو باقرزاده، پیمان مرادی، ایوب علائی، طیب حیدری و در حضور نقی کلانتری نماینده ویژه مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در امور کشتی، در محل هیئت کشتی استان تهران برگزار می‌شود.


خبر آخر از کشتی تهران اینکه حاج محسن حسین مردی پیشکسوت کشتی دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت . پیشکسوت کشتی کشور و استان تهران، برادر شهید علی حسین مردی و از زحمتکشان همراه کشتی پایتخت روز جمعه چشم از جهان فرو بست و جامعه کشتی را سوگوار کرد. مراسم بزرگداشت ، یادبود و ختم آن مرحوم روز سه شنبه هفته جاری از ساعت 15 الی 17 در حسینیه طرشت برگزار می شود. حضور پیشکسوتان ، قهرمانان و بزرگان ورزش کشور بویژه جامعه پرافتخار کشتی مزید امتنان است. فدراسیون کشتی، مصیبت وارده را به همه داغداران تسلیت گفته برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و جهت بازماندگان صبر و شکیبایی آرزو می کند.

 

 

مدیریت : علی سوری

ali.souri1@yahoo.com

soori-pic.jpg

اینستاگرام

کلیپ خبرهای مهم کشتی

اتحادیه جهانی کشتی

تیم ملی کشتی فرنگی

f.jpg

نظر سنجی

برگزاری مسابقات لیگ کشتی باشگاههای کشور در چه رده سنی مفید و تاثیر گذار خواهد بود ؟
 

نظر سنجی

به نظر شما بهترین تصمیم برای بالا بردن سطح فنی و کیفی رقابت‌های بین‌المللی جام جهان پهلوان تختی چیست؟
 

نظر سنجی

دعوت از مربیان سازنده و حضورشان در اردو‌های تیم ملی و اعزامشان به مسابقات برون مرزی چقدر می‌تواند در بالا بردن انگیزه آنها تاثیرگذار باشد؟